Co vám způsobuje vrásky kolem očí?

Už jste se někdy zamyslela, jak si odličujete oči? Doufám tedy, že to každý večer děláte. Znám totiž ženy, které jen řasenku ráno „oživí“ a hurá do práce. Nevidí přínos si řasy odlíčit, když si je ráno zase budou muset nalíčit.

Jednou odpoledne jsem usnula na pohovce, a když jsem se probudila, tak jsem měla řasy ohnuté od tlaku o polštář. Musela jsem celý zbytek dne takhle chodit. Tehdy jsem si uvědomila, že odličování je fakt důležité.

A teď k tomu, jak to dělat co nejšetrněji. Věděla jste, že kůže kolem oka je 7x tenčí než jinde na tváři? O jiných partiích těla ani nemluvím. Všimněte si, že nejvíce vrásek mívají lidé právě kolem očí. Tvoření takzvaných vějířků napomáhá (kromě genetiky) také nešetrné odličování.

Pokud tedy chcete vypadat mladě, starejte se o své oční okolí. Jinak se můžete na to vykašlat.

Co tedy dělat, aby odličování bylo co nejjednodušší a nejšetrnější?

Určitě kvalitní přípravky jsou důležité. Odličovač by měl řasenku, linky i stíny dostat dolů velmi lehce a ne abyste musela oči dřít deset minut a pak ještě ráno stále nacházela zbytky řasenky.

Hodně žen má naučeno odličovat od nosu směrem ven. Takto ale podporujete tvoření vrásek, protože přesně tímhle směrem se tvoří. Nejlepší je tedy odličovat oči směrem k nosu nebo dolů po směru řas.

Po důkladném odlíčení nezapomeňte oční okolí zhydratovat krémem, abyste ho měla hebké.

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH NA BLOGU?

Vložte svůj email a budete vědět o nových článcích mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Stáhněte si zdarma ebook:

    Co dělat s problémovou pletí?

    Sníte o krásné pleti bez problémů? Nemusíte mít celý život komplexy ze své pleti. Můžete je vyřešit a mít svoji vysněnou pleť.