Kráska po celý den

kurz denního líčení

Toužíte umět se rychle a hezky nalíčit do práce?

 

Chcete znát techniky, se kterými vykouzlíte líčení doslova za pár minut?

 

Zajímá vás, jaké barvy a odstíny se k vám hodí?

 

Možná jste už líčení zkoušela, ale výsledek nebyl podle vašich představ. Raději se tedy nelíčíte nebo používáte roky ten stejný styl líčení. Třeba byste ale ráda vyzkoušela i jiný styl a konečně se dozvěděla, co vám opravdu sluší.

Možná máte nějaké brzdy, proč se skoro nelíčíte. Pokud to ale chcete změnit a už nějakou dobu uvažujete o kurzu líčení, jste tu správně. Stačí jen ty pravé techniky a barvy, abyste byla kráskou po celý den.

Stále jen sníte, že se jednou líčit naučíte, ale ještě jste se k tomu ještě neodhodlala. Nyní je ta správná chvíle začít. 

Stačí se naučit jednoduchý postup.

 

Kdyby se tak dalo zajistit, že se vám líčení vždy povede. Kdyby tak existoval přesný návod, jak se líčit. A co když existuje?

Co kdybych vám řekla, že mám pro vás návod a techniky, jak vykouzlit líčení. A to i když nemáte se zkrášlováním zkušenosti.

V kurzu vám ukážu do detailu postupy, díky kterým líčení přenesete do reality.

Naučila jsem už přes 300 žen, jak efektivně zakrýt nedostatky a zvýraznit přednosti.

Mám certifikáty z profesionálních kurzů pokročilého denního líčení. Stále se vzdělávám, abych držela krok s moderními trendy.

Umím rozporcovat velký úkol na malá sousta a vytvářet jednoduché a funkční postupy.

Vybereme společně, co vám bude slušet a podle mého návodu zvládnete krok za krokem techniky pro zkrášlení.

Přečtěte si, co říkají účastnice kurzů:

Na kurz líčení jsem se těšila. Měla jsem už dříve to potěšení setkat se se Zuzkou. Vždy je to pro mě příjemné zastavení v běhu dní a ráda si od ní nechávám poradit. Už při prvním setkání na mě působila sympaticky a ještě mě nezklamalo vlastně nic. Vždy jsem tedy překvapená, že si pokaždé doplním nějakou kosmetiku. Pravdou ale je, že ji používám poctivě a cítím se lépe. Kurz líčení pro mě byl zajímavou zkušeností. Mohla jsem si vyzkoušet více podob a sama zhodnotit, co mi vyhovuje. Ráda bych se líčila častěji, abych dovednosti mohla lépe uplatnit. Děkuji za její přirozenost a otevřené dveře.
Veronika Jonášová
Dostala jsem pozvánku na kurz líčení. Jelikož jsem spíše sportovní typ (máma stále v letu se dvěma kluky), nemám moc šancí sledovat nové trendy v líčení. A přiznám se ani před dětmi jsem nebyla moc na make-up, spíš jen řasenka, tužka a pryč. Zpočátku jsem byla docela nervozní, ale sl. Zuzana je moc příjemná a milá. Vše mi vysvětlila, ukázala a pomohla mi s výběrem odstínu makeup , stínů a typu líčení očí. Mohla jsem si vyzkoušet různé typy denního líčení. Zjistila jsem, co mi více sedí a v čem se cítím dobře. Odjížděla jsem s pocitem, že mi to opravdu sluší, a že si mám na sebe udělat více času a ne tou koupelnou jen proběhnout . Kurz u sl. Zuzany mohu jen doporučit. Není proč být nervozní. Vše vysvětlila, předvedla, a když se mi nedařilo, pomohla s úpravou. A hlavně kde máte možnost vyzkoušet více barevných odstínů a typů líčení než na kurzu? A kde jinde než u sl. Zuzany?
Dana Steinmacherová

Představte si ten úžasný pocit, když se ráno za pár minut zkrášlíte. Zakryjete všechny nedostatky, zvýrazníte přednosti, vaše krásné oči a rty.

Do práce vyrazíte sebevědomá a plná očekávání kolik komplimentů dostanete.

Během kurzu:

 

  • Dozvíte se, jak připravit pleť na líčení.
  • Vybereme přípravek na sjednocení pleti dle vašich požadavků.
  • Naučíte se, jak zafixovat make-up, aby vydržel celý den.
  • Vyzkoušíte si 2 styly denního líčení očí.
  • Zjistíte, jak vybrat a aplikovat řasenku.
  • Naučíte se, jak správně vybrat a nanést tvářenku.
  • Vybereme vhodnou rtěnku pro vás.
  • Dozvíte se doporučení ohledně vizáže a péče o pleť.
  • Můžete si zakoupit vyzkoušené přípravky a dekorativu.
Délka kurzu: 1,5 hodiny
Adresa: Počernická 385/84, Praha 10
Všechny potřeby pro kurz budou zajištěny, ale můžete si donést své přípravky.

Cena kurzu: 590 Kč

Termíny kurzů

Kontaktujte mě a domluvíme se individuálně.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů