Pomáhám ženám v jejich cestě za krásnou pletí a sebevědomím.

Můj příběh

K této práci, která je zároveň mým koníčkem, jsem se dostala v roce 2012. V té době jsem ještě pořád měla problematickou pleť, i když už se mi pomalu blížila třicítka. Vůbec jsem s ní nebyla spokojená.

Netušila jsem, jaký mám typ pleti, natož jak se o ni starat. Dávala jsem si spoustu make-upu, abych zakryla všechny nedokonalosti. Líčení mi také nešlo, a navíc jsem používala úplně špatné stíny.

Byla jsem z toho vážně nešťastná a moje sebevědomí bylo vcelku nízké.

Vyzkoušela jsem kde co – rady od kamarádek, různé druhy kosmetiky, dokonce jsem i vyhledala pomoc v estetickém salónu. Nic nezabíralo.

Jednou jsem dostala příležitost zkonzultovat svoje problémy s kosmetickou poradkyní. Zjistila jsem, že jsem se starala o svou pleť špatně. 

Začala jsem tedy o pokožku správně pečovat a najednou se začala zlepšovat. Pupínky se postupně ztratily a já měla krásnou a jemnější pleť.

Poté jsem se rozhodla, že budu pomáhat dalším ženám a učit je, jak se o sebe starat. Ukázalo se totiž, že je v mém okolí spousta takových, které jsou na tom podobně jako jsem byla já.

Nyní pomáhám ženám s nejrůznějšími problémy na osobních setkáních a společně hledáme řešení.

Každá žena je jiná a má rozdílné potřeby, a proto na začátku každého setkání probíráme jaký je její cíl.

Pořádám také kurzy líčení, kdy učím ženy, jak se nalíčit na den a na večer, jak zvýraznit své přednosti a zakrýt nedostatky.

Moje vize

Pomáhám ženám v jejich cestě za krásnou pletí a sebevědomím.

Naučím vás, jak se o sebe starat a líčit se, abyste se líbily sami sobě.

Stáhněte si zdarma ebook:

Co dělat s problémovou pletí?

Sníte o krásné pleti bez problémů? Trápí vás akné, pupínky, černé tečky, suchá či mastná pokožka? Nemusíte mít celý život komplexy ze své pleti. Můžete je vyřešit a mít svoji vysněnou pleť.