Mýtus jménem lékárna

30.10. 2019Zuzana Škopánová426x0

Nedávno jsem se setkala s jednou ženou, která mi hned v úvodu schůzky řekla, že má citlivou pleť. To by nebylo nic zvláštního. Spousta žen má v dnešní době přecitlivělou pokožku. Ale ona z toho důvodu používá pouze kosmetiku z lékárny.

Také máte pocit, že když se kosmetické přípravky prodávají pouze v lékárně, jsou lepší, zdravější, víc bio, prostě, že jsou ty nejlepší pro vaši pleť?

Když jsou přece z lékárny, tak mají zvláštní punc důvěryhodnosti. Kupujeme tam léky, vitamíny a další věci prospěšné zdraví.

Omyl. Jedná se pouze o šikovný marketingový tah.

Těmto přípravkům určitě nelze upřít kvalitu (stejně jako dalším značkám, které v lékárnách nenajdete), ale to je tak všechno. Nikdo je neschválil jako léčivo, nejsou na předpis, ani vám je v lékárně nezkombinují podle stavu vaší pokožky.

Nenechte se tedy mást takovými marketingovými triky. Rozhodujte se čistě na základě vašich pocitů. Buď je vám krém příjemný, pleť je po něm hebká, hladká a hydratovaná nebo vás to třeba štípe, červenáte, cítíte staženou pleť.

Kosmetika je čistě pocitová záležitost. Tak na to při jejím výběru myslete.

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH NA BLOGU?

Vložte svůj email a budete vědět o nových článcích mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Stáhněte si zdarma ebook:

    Co dělat s problémovou pletí?

    Sníte o krásné pleti bez problémů? Nemusíte mít celý život komplexy ze své pleti. Můžete je vyřešit a mít svoji vysněnou pleť.